Licówki - Katowice (Śląsk)

Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii zajmująca się poprawą wyglądu naszych zębów. Piękny zdrowy uśmiech sprawia, że wzrasta nasza samoocena. Dzięki wybielaniu zębów oraz licówkom, możemy w znacznym stopniu poprawić estetykę naszej twarzy.

Pamiętamy o tym, że piękny uśmiech jest dzisiaj wręcz konieczny w kontaktach zarówno towarzyskich, jak i biznesowych. Jest to nasza wizytówka zdrowia. Stomatologia estetyczna to już nie fanaberia, ale konieczność. Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym jest już bezpiecznym zabiegiem. W Prodenta clinic dostępne są dwie profesjonalne metody wybielania zębów – nakładkowa i metoda LED.
Wiele osób, pomimo zdrowych i ładnych zębów popada w kompleksy związane z tzw. „uśmiechem dziąsłowym” (ang. „gummy smile”). Podczas uśmiechania się, uwagę zwracają wówczas nie zęby, ale dziąsła. Nasi specjaliści, podczas zabiegu dokonują korekty kształtu dziąsła, co przynosi natychmiastowe, widoczne efekty, a Pacjenci mogą się cieszyć pięknym uśmiechem.
Zdrowe i białe zęby maja ogromny wpływ na sposób, w jaki jesteśmy postrzegani przez otoczenie. Piękny uśmiech, ukazujący równe zęby zwiększa naszą atrakcyjność. Dzięki temu, czujemy się bardziej pewni siebie, a co za tym idzie, rośnie nasza samoocena. Niestety z upływem czasu, zęby tracą swój kolor i pierwotny kształt. W Prodenta clinic, chcemy, by nasi Pacjenci mogli być dumni z pięknego uśmiechu – zawsze. Pacjentom, chcącym polepszyć estetykę zębów proponujemy różnego rodzaju licówki. Licówka to przypominająca płatek łuska porcelanowa o grubości 0,2 – 0,3 mm nakładana na Twój naturalny ząb. Jest wskazana wszystkim tym, którzy chcą szybko i mało inwazyjnie poprawić wygląd przednich zębów. Licówki są wykonane z porcelany, materiału trwałego i zbliżonego do faktury naturalnych zębów. Licówki są szczególnie polecane Pacjentom, którzy pragną poprawić kolor zębów, skorygować niewielkie wady zgryzu, poprawić kształt zęba, poprawić swój uśmiech szybko i małoinwazyjnie oraz zamknąć szpary między zębami (diastema).
Oprócz tradycyjnych licówek, Prodenta clinic oferuje swoim Pacjentom tzw. „chipsy” – licówki, które są nakładane na zęby bez konieczności ich szlifowania. Metoda ta jest bezpieczna i stosowana w Prodenta clinic w Katowicach i Gliwicach od 20 lat.
Przygotowanie licówek wymaga doświadczenia i precyzyjnego nakładania, stąd nie wszystkie gabinety posiadają je w swojej ofercie. Mimo wielu zalet, licówki bez szlifowania mają jednak pewne ograniczenia w zakresie ich stosowania. Przede wszystkim ze względu na swoją grubość nie mogą być stosowane wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność korekty większych wad estetycznych (kształtu i kolorystyki zębów). Nie jest to więc rozwiązanie dla każdego.
Naszym pacjentom w Katowicach wykonujemy licówki już od wielu lat. Pracujący w naszym gabinecie specjaliści mają ogromne doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów, a także posiadają rozległą wiedzę i dostęp do profesjonalnych narzędzi wysokiej jakości.
Usługi świadczone w ramach stomatologii estetycznej:

  • Konsultacja
  • Wybielanie metodą nakładkową
  • Wybielanie lampą LED
  • Wybielanie zębów martwych
  • Zabiegi korygujące kształt dziąsła
  • Licówki porcelanowe
  • Licówki typu „chipsy”

Dlaczego warto postawić właśnie na naszą klinikę dentystyczną?


Zapewniamy wysokiej jakości opiekę stomatologiczną mieszkańcom Śląska już od wielu lat. Doskonale dopasowane licówki w Katowicach, które przygotowujemy i zakładamy naszym klientom, są jedną z naszych specjalności
Nasz zespół składa się z prawdziwych profesjonalistów, zajmujących się stomatologią od lat i dodatkowo cały czas poszerzających swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach, dzięki którym są w stanie przeprowadzać wszystkie zabiegi lepiej i szybciej.
Opinie naszych pacjentów dotyczące zarówno realizowanych przez nas zabiegów, jak i profesjonalizmu naszych pracowników są bardzo pozytywne. Często wspominają w nich także, jak bardzo zmieniło się ich życie po założeniu licówek lub wybielaniu zębów.
Jeśli mowa natomiast o cenach wykonywanych przez nas zabiegów, to różnią się one nawet w przypadku jednego konkretnej procedury, ponieważ na ostateczną kwotę, którą należy uiścić, składa się wiele zmiennych.
Jeżeli więc poszukujesz specjalistycznego gabinetu dentystycznego, w którym wybielisz zęby lub otrzymasz licówki na Śląsku, to jesteś teraz w dobrym miejscu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

    Umów się na wizytę
Gwarancja ProdentaClinic