Wybielanie zębów

Biały, zdrowy uśmiech to w dzisiejszych czasach walor, dostępny dla każdego Pacjenta.


Obecnie, jako społeczeństwo zabiegane i z coraz większa liczbą obowiązków, mniej czasu poświęcamy na prawidłowo skomponowaną dietę. Coraz częściej, nasze śniadania ograniczają się do kilku kubków kawy. Herbata, barwione „soki owocowe” i wino również nie pozostają bez znaczenia na biel naszych zębów. Jednak dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, białym uśmiechem może się już cieszyć każdy Pacjent.
Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym jest już bezpiecznym zabiegiem. W Prodenta clinic dostępne są dwie profesjonalne metody wybielania zębów – nakładkowa i metoda LED.
Metoda nakładkowa – trwająca kilka lub kilkanaście dni terapia na ogół przynosi właściwe rezultaty. Polega na codziennym napełnianiu żelem specjalnie przygotowanych, odlanych indywidualnie dla pacjenta w gabinecie, nakładek na zęby. Zwykle zakłada się je na noc. Niewątpliwą zaletą jest to, że zabieg wykonuje się głównie w domu, natomiast wadą jest czas trwania terapii.
Metoda LED – metoda przynosi bardzo szybkie i spektakularne rezultaty. Lekarz stomatolog nakłada na zęby specjalny żel wybielający w składzie którego jest nadtlenek wodoru i dwutlenek krzemu, a następnie naświetla go specjalistyczną lampą LED, emitującą fale o określonym spektrum. Zabieg ten jest w stanie rozjaśnić zęby od 5 do 14 odcieni w skali VITA.

  • Konsultacja
  • Wybielanie metodą nakładkową
  • Wybielanie lampą LED
  • Wybielanie zębów martwych
    Umów się na wizytę
Gwarancja ProdentaClinic