O nas

Prodenta Clinic - od 20 lat wśród najlepszych gabinetów na Śląsku.

Specjalistyczna klinika stomatologiczna i implantologia zębów na Śląsku


Już od 20 lat konsekwentnie rozwijamy PRODENTA CLINIC, otwieramy się na potrzeby i oczekiwania naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań tak , aby nasza klinika była miejscem przyjaznym Pacjentowi, w którym znajdzie On pomoc w każdym przypadku.
Nasza Klinika powstała z myślą o Pacjentach, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań stomatologicznych, pozwalających na leczenie i powrót do zdrowego i pięknego uśmiechu. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści, którzy rozumieją Pacjenta i jego potrzeby.
To dla Państwa nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności w kraju i za granicą, rozwijamy się, wprowadzamy najnowocześniejsze technologie, zapewniając opiekę i leczenie dzieci oraz dorosłych na najwyższym, światowym poziomie.
W naszej codziennej pracy stosujemy innowacyjne rozwiązania w diagnostyce, leczeniu i poprawie estetyki uzębienia, zapewniając tym samym leczenie Pacjentom w każdym wieku. Leczymy kompleksowo. PRODENTA jest miejscem , w którym rozwiążesz każdy problem stomatologiczny.
Dzięki najwyższym standardom naszej pracy i kwalifikacjom naszych lekarzy, jesteśmy doceniani nie tylko przez rodzimych Pacjentów. W naszej klinice leczą się Pacjenci z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Francji. Pacjenci przyjeżdżają do nas również z innych miast aglomeracji Śląskiej. Właśnie dla tych pacjentów, aby ułatwić Im dostęp do naszych usług postanowiliśmy otworzyć kolejną klinikę, która mieści się w ścisłym centrum Katowic.

W kwietniu 2014 roku miało miejsce otwarcie Prodenta Clinic w Katowicach


Specjalnością Prodenta Clinic jest implanto – protetyka w ścisłym kontakcie z chirurgią stomatologiczną i leczeniem kanałowym. Opieka Prodenta Clinic obejmuje również stomatologię zachowawczą, nowoczesną stomatologię estetyczną, profilaktykę i pedodoncję czyli stomatologię dziecięcą. Prace protetyczne wykonywane są we współpracy z laboratorium mającym 20-letnie doświadczenie zdobyte we Włoszech.
W trosce o szczególnie wrażliwych pacjentów w naszym gabinecie stosujemy szereg rozwiązań minimalizujących ból oraz stres. Uczymy Pacjentów, przełamywać stres przed leczeniem, udowadniając, że dzisiejsza stomatologia – taka jaką zastajemy w PRODENCIE – jest komfortowa.
Zapraszamy serdecznie na wizytę i konsultację.

Lek. stom. Bartosz Nowak
Współwłaściciel Prodenta clinic
Lek. stom. Maciej Nowinski
Współwłaściciel Prodenta clinic

Prodenta Clinic Katowice

40-055 Katowice

Poniatowskiego 14

+48 794 764 000
32 428 18 18

katowice@prodentaclinic.pl

Prodenta Clinic Gliwice

44-100 Gliwice

Orlickiego 1

+48 572 727 333
32 335 41 81

gliwice@prodentaclinic.pl