Galeria - Leczenie interdyscypilnarne

W celu osiągnięcia ponadprzeciętnych rezultatów nasi lekarze różnych specjalności łączą siły, żeby zapewnić jak najlepszą obsługę i realizację naszym pacjentom.
Metamorfoza uśmiechu i zmiana profilu twarzy dzięki leczeniu interdyscyplinarnemu.


Pani Magda zgłosiła się do Prodenta Clinic z wieloma problemami.
Miała wykonane wiele lat temu nieestetyczne już oraz nieszczelne korony, a dodatkowo posiadała wadę zgryzu.
Wspólnie zdecydowaliśmy, że przeprowadzimy leczenie interdyscyplinarne, w którym rozpoczęliśmy od leczenia ortodontycznego, leczenia kanałowego zębów, które tego wymagały, leczenia implantologicznego, czyli wszczepienia implantów oraz na koniec wykonaliśmy u pacjentki korony na podbudowie z tlenku cyrkonu.


Przed


Widoczna zmiana profilu twarzy po leczeniu

Poprawa estetyki uśmiechu dzięki leczeniu ortodontycznemu wraz z zastosowaniem licówek porcelanowych.W pierwszym etapie skorygowaliśmy wadę zgryzu pacjentki dzięki leczeniu ortodontycznemu, co było niezbędne dla dalszej metamorfozy. Następnie za pomocą licówek porcelanowych uzyskaliśmy efekt, na którym zależało naszej pacjentce.

Przed

W trakcie leczenia ortodontycznego

Efekt po leczeniu ortodontycznym

Finalny efekt po zastosowaniu licówek

Nowy uśmiech dzięki zastosowaniu różnych metod leczenia.

Metamorfozę uśmiechu podzieliliśmy na dwa etapy - łuk górny i łuk dolny. W łuku górnym zastosowaliśmy metodę leczenia All-on-4 “zęby w jeden dzień”, dzięki czemu uzyskaliśmy niewiarygodny efekt w bardzo krótkim czasie. W łuku dolnym natomiast zastosowaliśmy korony i mosty na implantach na podbudowie z tlenku cyrkonu.

Dowiedz się więcej na temat leczenia