Licówki w Gliwicach

W ramach opieki stomatologicznej w naszym centrum implantologicznym Prodenta Clinic, zajmujemy się zakładaniem licówek w Gliwicach. To jedna z technik stomatologii estetycznej, pozwalająca na uzyskanie pięknych, równych i białych zębów przy pomocy specjalnych nakładek, czyli właśnie licówek. Ta metoda poprawiania uśmiechu przynosi imponujące efekty, choć obejmuje ingerencję w twarde tkanki zęba. Wielu pacjentów, głównie ze względów estetycznych, decyduje się na poprawę wyglądu zębów. W Gliwicach przeprowadzamy zabieg zakładania licówek z najwyższą precyzją i w pełni bezboleśnie. A zatem jeśli marzy Ci się biały uśmiech, zachęcamy do zapisania się na wizytę w naszym centrum implantologicznym.

Czym są licówki na zębach?

Licówki zębów to specjalistyczne nakładki w postaci cienkich płatków, doklejanych na powierzchnię zębów, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać efekt prostych zębów bez przebarwień, nierówności czy innych niedoskonałości. Przy pomocy licówek można także zmienić kształt i wielkość zębów, poprawiając w ten sposób nasz uśmiech. Wiele osób decyduje się na to rozwiązanie, ponieważ wówczas mogą uniknąć długotrwałego i skomplikowanego leczenia własnych zębów. Aby założyć licówki należy wcześniej oszlifować zęby, w przeciwnym razie będą wyglądać na zbyt duże i nienaturalne. Podczas zabiegu metodą nakładkową nasi specjaliści wykonują także korektę kształtu dziąsła, jeśli jest to konieczne, a wszystko po to, aby uzyskać piękne, równe i białe zęby. Stomatologia estetyczna i stosowane w niej metody są dziś bardzo ważne. Ładne zęby poprawiają nasze samopoczucie, ale wpływają także pozytywnie na kontakty towarzyskie czy biznesowe. Naturalnie wyglądające licówki są więc bardzo powszechnym rozwiązaniem w przypadku poprawy wyglądu zębów. Co więcej, metoda ta uznawana jest za niezbyt inwazyjną, czym zachęca wielu zainteresowanych. Licówki porcelanowe, z których korzystamy w naszym centrum, wykonane są z trwałej i twardej porcelany, nadającej zębom naturalny wygląd, zbliżony do prawdziwych zębów. Do skorzystania z metody nakładkowej zachęcamy przede wszystkim pacjentów, borykających się z przebarwieniami, niewielkimi wadami zgryzu i nieestetycznym kształtem zębów. To również dobre rozwiązanie dla wszystkich, chcących poprawić naturalny kolor zębów, wyrównując je przy okazji. W naszym centrum Prodenta Clinic zakładamy także licówki niewymagające wcześniejszego szlifowania zębów, czyli tak zwane chipsy – tę metodę nakładania licówek w Gliwicach stosujemy od 10 lat.

Sposób na równe, białe zęby – licówki w Gliwicach

Jeśli marzy Ci się zmiana na lepsze i szukasz skutecznego sposobu na poprawę uśmiechu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług stomatologicznych – zakładanie licówek porcelanowych oraz chipsów poprzedza profesjonalna konsultacja.

© 2015 Prodenta clinic Śląsk Katowice Gliwice