Zespół medyczny lekarzy stomatologów

Prodenta clinic zatrudnia zespół lekarzy stomatologów, ortodontów, implantologów oraz chirurgów szczękowych. Dr Bartosz Nowak oraz dr Maciej Nowiński tworzą bardzo doświadczony zespół w zakresie zabiegów implantologicznych. Od 20 lat pomagają pacjentom w krytycznych sytuacjach.   Niezależnie od tego czy brakuje Ci jednego zęba, czy nawet większości zębów – niosą pomoc, aby pacjent mógł cieszyć się pięknym uśmiechem. Stosują zaawansowane techniki implantologiczne, które zapewniają szybkie rezultaty, takie jak zaawansowane Uśmiech w godzinę i Smile-in-a-Day. Wszystkie zabiegi wykonywane są w warunkach pełnej sterylności.

Dr Hassan Steif specjalizuje się w endodoncji – mikroskopowym leczeniu kanałowym zębów.
Jeśli szukasz specjalistycznej i medycznej pomocy stomatologicznej, umów wizytę w jednym z naszych centrów medycznych.

Dr Bartosz Nowak

Dr Bartosz Nowak założyciel Prodenta clinic

lekarz stomatolog, były wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

W 1999 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W latach 2000-2010 pełnił funkcję asystenta Katedry i Zakładu Ortodoncji Ślaskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Prodenta clinic założył w Gliwicach w 2001 roku. Od 12 lat aktywnie uczestniczy w licznych kursach, kongresach i szkoleniach z dziedziny ortodoncji, implantologii i protetyki.

W Prodenta clinic zajmuje się głównie protetyka estetyczną, przeprowadza rozległe rehabilitacje zgryzu, specjalizuje się w wykonywaniu licówek i koron pełnoceramicznych. Jest współautorem kursów z dziedziny protetyki estetycznej dotyczących licówek i koron pełnoceramicznych, które współorganizuje razem z dr. Zbigniewem Piankowskim.

Bartosz Nowak – ZnanyLekarz.pl

  Jesteś moim Pacjentem, proszę o opinię

Dr Maciej Nowiński

Dr Maciej Nowiński Współwłaściciel Prodenta Clinic

implantolog, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Konsultant implantogiczny oraz certyfikowany implantolog Biomet 3i oraz Nobel Biocare. Zajmuje  się priorytetowo leczeniem implantologicznym oraz leczeniem przedimplantologicznym, a w szczególności podnoszeniem dna zatok szczękowych (sinus lift) oraz zabiegami odbudowy kości szczęki i żuchwy.
Główny kierunek działalności to leczenie całkowitych braków uzębienia (zęby w jeden dzień – System Nobel Biocare All-on-4®), nawigacja implantologiczna Nobel Guide® oraz odbudowa pojedynczych braków zębowych przy użyciu implantów zębowych. Ukończyłem Wydział Lekarski oraz Wydział Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2010 ukończyłem Studium Doktoranckie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
W latach 2013, 2014, 2015,2016 jako jeden z niewielu implantologów w Polsce otrzymałem prestiżową nagrodę Platinum Preferred Member przyznawaną w dowód uznania za osiągnięcia oraz wkład w rozwój implantologii.
W latach 2015-2017 uczęszczał na prestiżowe studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej – Linhart’a Implant Continuum Education NYU odbywające się w College of Dentistry New York University w Stanach Zjednoczonych. Prowadzi szkolenia i kursy z dziedziny implantologii, sterowanej regeneracji kostnej oraz chirurgii stomatologicznej.

Dr Dariusz Hassan Steif

Dr Dariusz Hassan Steif

lekarz stomatolog

Uzyskał tytuł lekarza stomatologa na Wydziale Stomatologii Uniwersytetu Aleppo w Syrii w 1994 roku. Był uczestnikiem wielu szkoleń, kursów, odczytów i konferencji związanych z tematyką endodontyczną. Od wielu lat doskonali swoje umiejętności przy przeprowadzaniu skomplikowanych zabiegów endodontycznych. Cechuje się ogromną cierpliwością, co w połączeniu z wiedzą, precyzją, doświadczeniem i specjalistycznym sprzętem pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty w tej bardzo trudnej i skomplikowanej dziedzinie jaką jest endodoncja.

Hassan Dariusz Steif – ZnanyLekarz.pl

  Jesteś moim Pacjentem, proszę o opinię

Dr Jacek Śniatowski

Dr Jacek Śniatowski

lekarz stomatolog

Ukończył studia medyczne w 2003 roku, a rok później stomatologię na Akademii Medycznej w Zabrzu. Jego główne zainteresowania to stomatologia estetyczna i endodoncja. Stale podnosi swoje kwalifikacje, aktywnie uczestniczy i dokształca się na licznych szkoleniach polskich i zagranicznych. Wolne chwile spędza z rodziną. Hobby: nurkowanie i podróże.

Dr Anna Steif

Dr Anna Steif

lekarz stomatolog

Lekarz stomatolog Anna Steif. Uzyskałam tytuł lekarza stomatologa na Wydziale Stomatologii Uniwersytetu Aleppo w Syrii w 1991 roku. W 2005 r ukończyłam specjalizacje periodontologii na wydziale Uniwersytetu w Kairze.
Od wielu lat interesuję się periodontologią, czyli chorobami przyzębia i dziąseł, stąd też postanowiłam zostać lekarzem stomatologiem właśnie w tej dziedzinie.
Na swojej drodze spotkałam wielu pacjentów, którym udało mi się pomóc, z czego jestem, bardzo dumna, ponieważ choroby dziąseł i przyzębia (stany zapalne przewlekłe i agresywne, ruchomość zębów) często są bagatelizowane przez pacjentów.
Uczestniczyłam w wielu sympozjach, szkoleniach, konferencjach poświęconych periodontologii i implantologii oraz skutecznemu jej leczeniu.
Ta dziedzina wymaga wiele cierpliwości i doświadczenia, które posiadam gdzie połączenie z wysokiej jakości sprzętem w gabinetach w których mam przyjemność pracować, sprawia, że moja praca dostarcza mi wiele satysfakcji.

Dr Bartłomiej Pawlus

Dr Bartłomiej Pawlus

lekarz stomatolog, ortodonta

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu (1999). Obecnie kontynuuje studia doktoranckie w Ołomuńcu.
Głównym obszarem jego zainteresowań oraz pasją jednocześnie jest ortodoncja.Regularnie bierze udział w specjalistycznych kursach krajowych i zagranicznych, jest również autorem wielu publikacji naukowych. W 2013 roku zdał egzamin specjalizacyjny z ortodoncji w DEPARTMENT OF ORTODONTICS, INSTYTUTE OF DENTAL MEDICINE, PALACKY UNIVERSITY, OLOMOUC. Preferuje aktywne formy wypoczynku: off road, tenis, pływanie, motocykle, sporty zimowe.

Dr Anna Kwiecińska

Dr Anna Kwiecińska

lekarz stomatolog

Jest absolwentką Wydziału Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Pracę zawodową łączy z rozwojem naukowym. Jest wykładowcą w Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji Sląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Najbardziej interesuje się stomatologią zachowawcza, endodoncją, stomatologią estetyczną. Wielką przyjemność sprawia jej praca z dziećmi.

© 2015 Prodenta clinic Śląsk Katowice Gliwice