Zespół asystentek i higienistek stomatologicznych

Prodenta clinic to również wykwalifikowany zespół asystentek stomatologicznych, które są nieodzownym członkiem zespołu stomatologicznego. To właśnie asystentki przygotowują Pacjenta do zabiegu. Często to właśnie asystentki dodają nam otuchy. Doceniamy również ich pracę, która jest mniej widoczna dla pacjenta, kiedy przygotowują materiały i leki stomatologiczne oraz kiedy obsługują i sterylizują instrumenty oraz sprzęt wykorzystywany podczas zabiegów.

Małgorzata Grzesik

Małgorzata Grzesik

asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna i Higienistka Stomatologiczna z wykształcenia. W naszym gabinecie jest z nami niemal od początku. Zajmuje się higieną jamy ustnej. Asystuje również podczas zabiegów stomatologicznych i chirurgicznych. Świetnie potrafi udzielić naszym Pacjentom wyczerpujących informacji dotyczących ich leczenia. Bardzo skrupulatna, komunikatywna i zawsze uśmiechnięta! Lubi aktywnie spędzać czas jeżdżąc na rowerze lub pływając.

 

 

 

 

Angelika Szymkiewicz

Angelika Szymkiewicz

asystentka stomatologiczna

Z wykształcenia Asystentka i Higienistka Stomatologiczna. Ukończyła studia na kierunku pedagogiki resocjalizacyjnej. W naszym gabinecie zajmuje się higieną jamy ustnej oraz asystą w stomatologii dziecięcej . W pracy zawsze towarzyszy jej ciepły uśmiech, który wraz z profesjonalnym podejściem do Pacjenta sprawia, iż wizyta jest miła i bezstresowa. Interesuje się profilaktyką stomatologiczną. W wolnym czasie jeździ na rowerze i czyta książki.

 

 

 

 

Aleksandra Wojtasińska

Aleksandra Wojtasińska

asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna z wykształcenia i zamiłowania. W naszym gabinecie zajmuje się higieną jamy ustnej. W swojej pracy cechuje się dokładnością i cierpliwością, co jest szczególnie doceniane przez naszych Pacjentów. Asystuje przy zabiegach stomatologicznych i chirurgicznych. W wolnym czasie interesuje się sportem.

 

 

Katarzyna Gluza

Katarzyna Gluza

rejestratorka

Z wykształcenia technik administracji. W naszym gabinecie przywita Państwa z uśmiechem, zawsze pomoże i doradzi. Jest odpowiedzialna za kontakt z Pacjentem oraz udzielanie wszelkich informacji dotyczących leczenia i wizyt. Zajmuje się również zaopatrzeniem gabinetu w materiały medyczne. Lubi dobry film i wycieczki górskie.

 

Dominika Wojtecka

Dominika Wojtecka

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Na co dzień asystuje przy zabiegach chirurgicznych oraz protetycznych.Indywidualne podejście do osób korzystających z usług kliniki sprawia, że zabiegi higienizacyjne przeprowadzane są w profesjonalny sposób.Celem jakim stawia sobie w pracy jest zadowolenie pacjenta oraz stałe podnoszenie swoich umiejętności.

 

Paulina Sularz

Paulina Sularz

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka  stomatologiczna. Czynnie asystuje przy zabiegach: endodontycznych, protetycznych oraz periodontologicznych. Chętnie podwyższa swoje umiejętności dzięki uczęszczaniu na liczne kursy i warsztaty. Jest osobą dla której szczególnie ważny jest kontakt z pacjentem.

© 2015 Prodenta clinic Śląsk Katowice Gliwice