Krzywe, nierówne zęby

Czasem natura obdarza nas zgryzem i uzębieniem, które odbiega od wymarzonego uśmiechu. Jeśli ponad to często bolą Cię stawy skroniowe- żuchwowe, masz problem z domywaniem uzębienia, czas skontaktować się z lekarzem stomatologiem i ortodontą.

Nie jesteś zadowolony ze swojego uzębienia? Marzysz o uśmiechu gwiazdy filmowej? Martwisz się ,że czas leczenia będzie zbyt długi?

Jak możemy Ci pomóc?

 Zespół lekarzy specialistów w Prodenta clinic pomoże Ci  najdogodniejszą dla ciebie metodą uzyskać równe  zęby,  tak abyś uśmiechał się jeszcze piękniej.  Możemy Ci pomóc umawiając Cię do specjalisty ortodonty, który za pomocą aparatu ortodontycznego wyrówna twoje zęby. Choć często leczenie jest długotrwałe nie musisz się niepokoić tym ,że aparat utrudni Ci życie, pamiętaj, że aparaty ortodontyczne są tez dostępne w wersji estetycznej – prawie niewidoczne. Jeśli jednak zależy Ci na szybszym efekcie leczenia specjaliści  stomatolodzy  i protetycy w naszej klinice pomogą Ci uzyskać piękny uśmiech już w kilka dni za pomocą ultra-cienkich licówek tzw. chipsów lub koron porcelanowych przy zastosowaniu minimalnie inwazyjnych zabiegów.

© 2015 Prodenta clinic Śląsk Katowice Gliwice