Krwawiące dziąsła

Krwawiące podczas szczotkowania dziąsła powinny być dla Nas sygnałem alarmowym, jeśli dodatkowo towarzyszy temu ból to powinniśmy jak najszybciej skontaktować się ze stomatologiem. Nieleczone zapalenie dziąseł może doprowadzić do paradontozy.  Nie należy zapominać, że krwawiące dziąsła mogą tez świadczyć o różnych chorobach ogólnoustrojowych, a także wynikać  z nawisających i nieszczelnych wypełnień oraz źle dopasowanych koron.

Twoje dziąsła krwawią podczas szczotkowania? Czujesz, że masz nieprzyjemny oddech? Zauważyłeś że Twoje szyjki zębowe są odsłonięte?

Jak możemy ci pomóc?

W przypadkach krwawienia dziąseł przeprowadzimy specjalistyczną diagnostykę w celu ustalenia przyczyn Twoich dolegliwości, by w sposób celowany przeprowadzić proces leczniczy. Jeśli zostanie stwierdzona u Ciebie paradontoza – poważna choroba przyzębia, zapewnimy Ci opiekę lekarza specjalisty periodontologa, który z pewnością pomoże Ci odzyskać zdrowe dziąsła. W Prodenta Clinic wykonujemy zabiegi usunięcia kamienia nazębnego oraz piaskowania przez wykwalifikowaną kadrę higienistek stomatologicznych.  Pamiętaj, że profesjonalny zabieg higienizacji najlepiej wykonywać dwa razy w roku.

© 2015 Prodenta clinic Śląsk Katowice Gliwice