Brak jednego lub wielu zębów

Jeśli z jakiś przyczyn stracimy nasz naturalny ząb ,należy jak najszybciej uzupełnić brakujące uzębienie. Brak zęba to nie tylko problem estetyczny – nawet pojedynczy brak zębowy może doprowadzić do zmian w zgryzie i do osłabienia żywotności  pozostałych zębów.

Straciłeś swój ząb?  Twój uśmiech nie jest tak harmonijny i szczery jak dawniej?

Jak możemy Ci pomóc?

Dzięki najnowocześniejszej dziedzinie stomatologii jaką jest implantologia naszym pacjentom dajemy szansę na szybkie odzyskanie utraconego uśmiechu. Implantologia pozwala nam w sposób najbardziej zbliżony do naturalnego odbudować utracony ząb. Ząb odbudowany za pomocą implantu nie różni się wyglądem i funkcjonowaniem od naszego pozostałego uzębienia. W Prodenta clinic doświadczona kadra lekarzy implantologów, chirurgów szczękowych, a także protetyków dentystycznych pomogą Ci już w jeden dzień odzyskać Twój utracony ząb. Implantologia – w tym się specjalizujemy!

Jeżeli Twoim problemem jest brak wielu zębów specjaliści w Prodenta clinic pomogą Ci dopasować tak plan leczenia, abyś jak najszybciej mógł  uśmiechać się jak dawniej. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych lekarzy oraz szerokiej gamie specjalistów Prodenta Clinic gwarantuje rozległy wachlarz metod leczniczych, które odbudują Twoje brakujące zęby. Nasi lekarze z pewnością pomogą Ci wybrać  odpowiedni wariant leczenia dostosowany specjalnie dla Ciebie.

© 2015 Prodenta clinic Śląsk Katowice Gliwice