LODI nowy skuteczny system mocowanie protez zębowych

InPlace to różne warianty rozwiązań, opracowane specjalnie dla protez. W wielu przypadkach, zastosowany został LOCATOR. Jest to system łączenia, utrzymujący protezy w implantach zębowych. W odróżnieniu od innych systemów łączenia,  LOCATOR wykorzystuje unikalną, opatentowaną  technologię, zapewniając szereg korzyści, takich jak:

  • proteza jest utrzymywana w miejscu podczas żucia,
  • dostosowywanie poziomu nacisku protezy i efekt samo-wyrównywania się, ułatwia włożenie i usunięcie protezy przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu i bezpiecznego dopasowania,
  • mała wysokość sprawia, iż komfort po wyciągnięciu protezy jest większy.

lodi_prodentaZabieg implantacyjny jest zalecany osobom, które straciły zęby. Osoby, które straciły kilka lub wszystkie zęby zazwyczaj stosują pełną lub częściowa protezę. W tym przypadku, poleca się protezy mocowane na implantach – rozwiązanie idealne dla osób bezzębnych. Miliony pacjentów na całym świecie odkryły korzyści, jakie dają protezy mocowane na implantach, zmieniając życie na lepsze.Protezy mocowane na implantach spowolnią proces utraty kości, wyeliminują konieczność stosowania kleju i utrzymają twoje zęby w odpowiednim miejscu.

Jak długo trwa zabieg InPlace?
Czas i metoda leczenia może być różna dla każdego pacjenta. Po dokładnej ocenie, twój dentysta ustali najlepszy indywidualny plan leczenia dla ciebie. Wiele pacjentów wychodząc z gabinetu po zabiegu może mówić, jeść i żuć lepiej niż przez ostatnie kilka lat.

Czy protezy mocowane na implantach pomogą mi w jedzeniu i złagodzą bolące miejsca, które często pojawiają się podczas stosowania standardowych protez?
Tak, protezy te są umocowane w Twojej jamie ustnej i są bardziej stabilne, co sprawia, że żucie jest bardziej naturalne. Dodatkowo, dokładne umocowanie eliminuje tarcie i obsuwanie się, które często występuje w przypadku standardowych protez, a co za tym idzie, wyklucza pojawianie się bolesnych miejsc.

Czy stosując InPlace ciężko jest zakładać i wyjmować protezę?
Nie, jest to czynność dość prosta. InPlace wykorzystując system Locator oferuje dostosowywanie poziomu utrzymania protezy, właściwe dla poszczególnych osób.

 

© 2015 Prodenta clinic Śląsk Katowice Gliwice